" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Syrebo Tek Parmak Çalışma El Rehabilitasyon Robotu C12 Model Sol Eldiven

  • %16indirim
    31.900,00 TL
    26.900,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yumuşak robotik dış iskelet teknolojisi ve nörobilim ile birleştirilen yeni geliştirilmiş yumuşak robotik el rehabilitasyon eldiveni SY-HRC12, el hareketliliğini iyileştirmek ve süreci hızlandırmak için kullanıcıların hareket etmesine ve yeniden öğrenmesine yardımcı olan esnek pnömatik biyonik kaslardan güç alır.

Çoklu Eğitim Modları

●Pasif eğitim: Güçlü eldiven, etkilenen eli esneme ve ekstansiyon yapmaya yönlendirir.
●Pinch eğitimi: Başparmak sırasıyla işaret parmağına, orta parmağa, yüzük parmağına ve serçe parmağa karşı durur.
●Ayna eğitimi: Sağlıklı el, etkilenen yan parmakları senkronize hareketler yapmaya yönlendirir.
●Egzersizi uzatın: Kas tonunu azaltmak ve hareket aralığını artırmak için eli statik olarak esnetin.
●İnce motor eğitimi: Güç eldiveni, etkilenen her parmağı uzatma ve esneme hareketlerini gerçekleştirmek için çalıştırır.
●Fonksiyonel eğitim: Günlük öğe sıkıştırmayı simüle etmek için iki veya daha fazla parmak sıkıştırma eğitimi.
 

Direnç Özelliği; Robotik rehabilitasyon eldiveni hastaya ters bir kuvvet vererek, hastanın fleksiyon ve ekstansiyon egzersizlerini direnç altında yapmasını sağlar.

Pasif Egzersiz; Rehabilitasyon eldiveni, etkilenen eli otomatik fleksiyon ve ekstansiyon egzersizleri yapmaya yönlendirebilir. Cihaz ekranından görüntülü takibi yapılabilir. Ödem ve eklem sertliğinde eli rahatlatabilir, kas gerginliğini iyileştirir. Uygun aralıkların ayarlanarak pasif bir hareket sağlar.

Ayna terapi; Sağlıklı ele takılan data eldiven ile robotik eldivenli, etkilenen eli eşzamanlı olarak hareket ettirir. Eşzamanlı görsel efektler ve propriyoseptif geri bildirim (eli hissetme ve görme) hastanın neoroplastisitesini uyarabilir. Sağlam elin hareketiyle diğer elde hareket açığa çıkması prensibine dayanmaktadır.

Seçenekler;

Sağ Eldiven

Sol Eldiven

Çift Eldiven

Ölçüler;

Large

Medium

Small
 

NASIL BEDEN ÖLÇÜMÜ ALABİLİRİM?

Beden ölçünüzü orta parmak'dan bileğe kadar olan bölümün " cm " ve avuç içi ölçünüzü cm olarak bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
İndirimli Al!
Yükleniyor...