" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Syrebo Çocuk İçin El Rehabilitasyon Robotu C10 Sol Eldiven

  • %18indirim
    21.900,00 TL
    17.900,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Syrebo Çocuk İçin El Rehabilitasyon Robotu C10

El rehabilitasyon robotu, beyin infraktı ve inme sonucu oluşan hemipleji, elde periferal sinir yaralanması, ortopedik cerrahi, spinal kord yaralanması, yanık el, serebral palsi gibi durumlar sonucu oluşabilecek parmak eklem disfonksiyonunun rehabilitasyonu için kullanılmaktadır.

Göreve Yönelik Eğitim; Rehabilitasyon eldiveni ve ekrandaki 3 boyutlu animasyon yardımıyla kullanıcılar, hastaların öğrenme sürecini daha da geliştirebilecek ve hastaları Daliy Living Aktiviteleri (ADL’ler) sırasında eli kullanmaları için yeniden eğitebilecek gerçek nesnelerle etkileşime girebilir.

Direnç Özelliği; Robotik rehabilitasyon eldiveni hastaya ters bir kuvvet vererek, hastanın fleksiyon ve ekstansiyon egzersizlerini direnç altında yapmasını sağlar.

Harekete Yardım Özelliği; Rehabilitasyon eldiveni hastanın zayıf aktif hareketini yakalayabilir, ardından hareketi güçlendirmesine yardımcı olur, hastanın aktif hareketi tamamlamasına yardımcı olur.

Modlar;

2 modu bulunur.

Pasif Egzersiz; Rehabilitasyon eldiveni, etkilenen eli otomatik fleksiyon ve ekstansiyon egzersizleri yapmaya yönlendirebilir. Cihaz ekranından görüntülü takibi yapılabilir. Ödem ve eklem sertliğinde eli rahatlatabilir, kas gerginliğini iyileştirir. Uygun aralıkların ayarlanarak pasif bir hareket sağlar.

Ayna terapi; Sağlıklı ele takılan data eldiven ile robotik eldivenli, etkilenen eli eşzamanlı olarak hareket ettirir. Eşzamanlı görsel efektler ve propriyoseptif geri bildirim (eli hissetme ve görme) hastanın neoroplastisitesini uyarabilir. Sağlam elin hareketiyle diğer elde hareket açığa çıkması prensibine dayanmaktadır.

Seçenekler;

Sağ Eldiven

Sol Eldiven

Çift Eldiven

BEDEN ÖLÇÜLERİ;

5 yaş

7 yaş

9 yaş

12 yaş

NASIL BEDEN ÖLÇÜMÜ ALABİLİRİM?

Beden ölçünüzü orta parmak'dan bileğe kadar olan bölümün " cm " ve avuç içi ölçünüzü cm olarak bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
İndirimli Al!
Yükleniyor...