" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Hakkımızda

Hakkımızda
2022 yılında "Medikal sektöründe güvenilir site” mottosuyla, müşterilerine dünya standartlarında ürünler sunmak" ilkesiyle yola çıkan “Baymedikal”, geçen 2 yıllık süreçte, Türkiye’de en çok sevilen ve marka değeri en yüksek ve medikal sektörüde güvenilir olan firma konumuna gelmiştir. Adından da anlaşıldığı gibi, baymedikal – medikal ürünlerin tam adresi ve mutlaka tüketicilerin aklına ilk olarak gelmektedir. Bu misyon ’unun üzerimize yüklemiş olduğu sorumluluk doğrultusunda, %99,9 müşteri memnuniyet seviyesinde, kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübeyi sürekli gelişimize katkı sağlaması doğrultusunda kullanmaktayız. Kurulduğu günden buyana 100 bin üzerinde engelli vatandaşımıza hizmet vermiş ve bu sürede müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı başarmış bir marka olmanın altında yatan temel başarı sebebi hiç şüphesiz ki, sonsuz sabırla 7x27, 7 kişilik destek ekibimizin büyük payı bulunmaktadır.
Bir sandalye Baymedikal mağazalarında satılmadan önce uzman ekibimiz tarafından zorlu kontrollerden geçirilmektedir. Bu testlerden geçmeyi başaramayan hiçbir markanın ürününü mağazalarımızda bulundurmayarak satışını gerçekleştirmemekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin bize duyduğu güveni zedelememek.
Tüm ekibimiz işlerini bir işten daha fazlası olarak görerek, yaptığımız işlerin insanların hayatlarına dokunduğunun farkındayız. Biliyoruz ki, bizler engelli vatandaşlarımızın, engellerini ortadan kaldırmak için ne kadar çok çalışırsak bir o kadar daha fazla hizmet sunacak hale geliriz. Bu bilinçle her engelli bireyin isteklerini, özellikle dinleyip, uzman ekiplerimizce kişiye uygun çözümler üretilmektedir. 
Baymedikal, Gerek Müşterileri gerekse de çalışanları ile bir aile olmayı yıllardır sağladı ve sağlamaya devam edecek. Biz duyduğunuz güven için, her bir aile ferdîmize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliriz.
 
İndirimli Al!
Yükleniyor...