" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Mywam Grizzly Engelli Çocuk Puseti

  • %12indirim
    58.900,00 TL
    51.800,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 
Poylin Grizzly Çocuk Puseti engelli çocuklarımız için tasarlanmış bir engelli pusetidir. Yükseklik, genişlik, derinlik ve açı ayarları yapılabilen Grizzly Engelli Çocuk Puseti, çocuğunuzla birlikte büyüyebilen bir pusettir. Bunun yanı sıra pusetin genişliği, derinliği, koltuk sırtlığı ve yüksekliği de ayarlanabilmektedir. Manevra ve hareket kabiliyeti yüksek olan Poylin Grizzly Engelli Puseti iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle çocuklarımızın sevdiği renklerden oluşan 3 farklı renk seçeneği mevcuttur. Vücut kontrolü bulunmayan çocukları engelli çocuk pusetine sabitleyerek stabil oturmasını sağlayabileceğiniz baş, göğüs ve kalça destekleri bulunan Poylin Grizzly engelli puseti, yanlış pozisyonlandırma sonucu doğabilecek olan skolyozu önlemiş olur. Poylin Grizzly Engelli Çocuk Puseti 85 - 140 cm boy destekli olup, max. 45 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

 

Poylin Grizzly Engelli Çocuk Puset Genel Özellikleri

Çift yönlü koltuk sistemi ile dilerseniz çocuğunuz dışarı izleyebilir, dilerseniz anneye dönük oturabilir. Tutma barı ve güneşlik içerisinde olan Grizzly Çocuk Pusetinde opsiyonel olarak yağmurluk, sineklik, rüzgarlık ve çanta seçenekleri de mevcuttur. Özel Grizzly çocuk arabası. engelli çocuklarımız için tasarlanmış bir üründür. 85 - 140 cm boy destekli olup, max. 45 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Poylin Grizzly Çocuk Puseti baş, göğüs ve kalça seviyelerinde kapsamlı bir stabilasyon sistemi ile donatılmıştır. Yükseklik, genişlik, derinlik ve açı ayarı yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Poylin Grizzly Çocuk Pusetinin  genişliği, derinliği, koltuk sırtlığı ve yüksekliği de ayarlanabilmektedir. Çocuğunu ile birlikte büyüyebilen bir pusettir. Poylin Grizzly Engelli Çocuk Pusetinde çift yönlü koltuk sistemi bulunmaktadır. Manevra ve hareket kabiliyeti yüksektir. Poylin Grizzly Çocuk Pusetinde 3 farklı renk seçeneği mevcuttur. Yağmurluk, sineklik, rüzgarlık, çanta opsiyoneldir.
 
 
 
ARABASI UZUNLUĞU97 - 115 cm
ARABASI GENİŞLİĞİ65 cm
ARABASI YÜKSEKLİĞİ108 - 123 cm
TOPLAM KÜTLE20 - 28 kg
ETKİLİ KOLTUK DERİNLİK25 - 37 cm
KOLTUK GENİŞLİĞİ18 ** - 40 cm
ARKA YÜKSEKLİĞİ57 - 70 cm
ARKA GENİŞLİK18 ** - 34 cm
KOLTUK UZAKLIĞI / AYAR SAYISI23-40,5 cm / 7 pozisyon
TAŞIMA İÇİN KATLANMIŞ ARABALI UZUNLUK çerçeve 80 cm / koltuk 72 cm
TAŞIMA ARABASI GENİŞLİĞİçerçeve 64 cm / koltuk 43 cm
TAŞIMA TAŞIMA YÜKSEKLİĞİçerçeve 35 cm / koltuk 47 cm
MAKS. HASTA AĞIRLIĞI45 kg
HASTANIN BÜYÜMESİ85 - 140 cm

Kullanıcı Boy80 Cm , 90 Cm , 100 Cm , 110 Cm , 120 Cm , 130 Cm , 140 Cm
Kullanıcı KG10 ile 45 Kg Arası
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
İndirimli Al!
Yükleniyor...