" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Witra 12 Cm A + B Boru Tipi Antibakteriyel Havalı yatak

  • %8indirim
    5.772,42 TL
    5.291,38 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

WİTRA BORU TİPİ ANTİ BAKTERİYEL HAVALI YATAK

Hastaların tedavisi boyunca, yanlış özelliklere sahip yataklar kullanıldığı takdirde, vücutta büyük sulu yaralar ve delikler oluşmaya başlayabilir. Bu gibi ağrılı ve acılı sorunlar ile karşılaşmamak ve hastaları rahat ettirebilmek adına, havalı yatak kullanımına yer vermek gerekiyor. Özellikle de boru tipi havalı yatak modelleri, diğer havalı yatak modellerine oranla daha fazla tercih ediliyor. En çok tercih edilen modellerden biri olan Boru Tipi Havalı Yatak A+B Sistem 12 cm modeli, havalı yatak ventilasyon sistemi ile çalışıyor ve kolaylıkla şişirilebiliyor. Hem kaliteli hem de ergonomik olarak kullanılmakta olan boru tipi havalı yatak modeli, sıvı geçirmez kılıfa sahiptir.

Boru Tipi Havalı Yatak Modeli A+B Sistem 12 Cm Özellikleri

Şişirildiği zaman 12 cm yüksekliğe kadar çıkan havalı yatak modeli, ortalama %50 basınç oranına sahiptir. 10 dakika içerisinde hücre değişimine olanak sağlayan havalı yatak modeli, 55 desibellik bir sese sahiptir. Rahatsız etmeden çalışan bu havalı yatak modelinin elektrik ihtiyacı ise yaklaşık olarak 220 volttur.

  • Aşırı ısınma ve terlemeleri önleyen havalı yatak modeli, 19 adet boru kısmına sahiptir ve en kaliteli modeller içerisinde yer alır.
  • Yaklaşık olarak 120 kiloya kadar ulaşan hastaların tedavisinde tercih edilebilir.
  • Hava kanalları birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği için çok daha kolay bir şekilde şişirilerek kullanılır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
İndirimli Al!
Yükleniyor...