" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Poylin P805 Refakatçi Tekerlekli Sandalye

 • %17indirim
  11.349,72 TL
  9.458,10 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Poylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye


Poylin P805 Refakatçi Tekerlekli Sandalye Fiyatları
 Alüminyum gövde yapısına sahip olan Poylin P805 Refakatçi Sandalyesi refakatçi kullanımına uygun bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. Yeterince kol gücü olmayan, tekerlekli sandalyeyi kendi başına kullanamayacak kullanıcılar için üretilmiş olan Poylin P805 refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye, toplam 10 kilogram ağırlığında hafif tekerlekli sandalyeler arasında yer alır ve 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. Alüminyum gövde yapısı sayesinde oldukça hafif tekerlekli sandalyelerden olan Poylin P805 tekerlekli engelli sandalyesi aynı zamanda oldukça pratik ve kompakt bir tekerlekli sandalye modelidir. Büyük olmayan tekerlekleri sayesinde yüksek manevra yeteneğine sahip olan Poylin P805 refakatçi tekerlekli sandalye rahatlıkla katlanabilen, depolama ve taşıması oldukça kolay ve en küçük bagajlara dahi sığabilecek bir tekerlekli sandalye modelidir. Emniyet kemeri ve manuel frenlerine ek olarak refakatçi frenlerine de sahip olan Poylin P805 refakatçi tekerlekli sandalye oldukça güvenli bir modeldir. Anti bakteriyel döşeme yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek bakteri oluşumlarının da önüne geçen Poylin P805 aynı zamanda ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına da sahip bir tekerlekli sandalye modelidir. 
Poylin P805 Refakatçi Sandalyesi Genel Özellikleri

    Uygun tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olan bir model olan Poylin P805 refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye, oldukça konforlu oturma ve sırt kısmı sayesinde uzun süreli kullanımlara da olanak sağlarken, bu bölgelerin terletme yapmayan ve kolay temizlenebilir kumaştan üretilmiş olmaları ise Poylin P805 refakatçi tekerlekli sandalyenin önemli bir avantajıdır. Ayaklıklarında bulunan baldır destekleri ile kullanıcının ayaklarının geriye doğru düşmesine engel olan Poylin P805 tekerlekli hasta sandalyesi böylece konforunu arttırırken, sırt kısmının katlanabilir olmasıyla da pratikliğini arttırmaktadır. 12" dolgu arka tekerlekleri sayesinde şişme hassasiyetinde konforlu ve dolgu güvenliğinde de bir sürüş güvenliği sağlamaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ekonomik tekerlekli sandalye fiyatıyla da öne çıkan Poylin P805 tekerlekli engelli sandalyesi, çok talep gören refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye modelleri arasındadır. 


 

Kısaca Poylin P805 Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Poylin P805 Tekerlekli sandalye fiyatları
 • Katlanabilir şase
 • Alüminyum gövde yapısı
 • Sırt kırma sistemi
 • Anti bakteriyel kumaş
 • Silikon dolgu arka tekerlekler
 • Pvc dolgu ön tekerlekler
 • Refakatçi ve acil durum fren sistemi
 • Emniyet kemeri


 
 

Poylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı


    2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
İndirimli Al!
Yükleniyor...