" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye

 • %17indirim
  7.920,00 TL
  6.600,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye


Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P112 manuel tekerlekli sandalye modeli çelik gövdeye sahip dayanıklı tekerlekli sandalye modelidir. Toplam ağırlığı 19 kilogram olan Poylin P112 tekerlekli sandalyenin 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. 24" silikon dolgu arka ve 8" PU dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda konforlu bir sürüş sağlayan Poylin P112 tekerlekli engelli sandalyesinin tekerlekleri, ev içerisinde kullanımlarda iz yapmayan özel alaşıma da sahiptir. Hareketli kolçaklara da sahip olan bu tekerlekli hasta sandalyesi modeli, bu sayede kullanıcının tekerlekli sandalyeden araba veya yatak gibi alanlara transferini mümkün kılıp, kolaylaştırmaktadır. Kolçakları hareketli olmasının yanı sıra eğimli bir şekilde tasarlandıkları için kullanıcının yemek masası veya çalışma masası gibi eşyalara da yanaşmasına da imkan veren Poylin P112 tekerlekli sandalye, ayak kalkar tekerlekli sandalye modellerindendir ve kolçakları yukarıya doğru kaldırılabilir, gerektiğinde tamamen çıkartılabilir Ayaklıklarında bulunan baldır destekleri sayesinde; kalça ameliyatları, ayak veya bacak kırılmaları gibi durumlarda ayağın abdüksiyonda durmasını sağlar ve aynı zamanda kullanıcıların sürekli oturmasından kaynaklı ayak ve bacak bölgelerinde ödem gibi rahatsızlıkları da engeller. 

Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Hem yükseltilebilen hem de çıkartılabilen ayaklıklara sahip olan Poylin P112 manuel tekerlekli sandalye, bu sayede asansör gibi dar alanlarda hareket kabiliyetini arttırmaktadır. Çıkartılabilir ayaklıklarına ek olarak sırt kısmı da katlanabilen ve bas-çıkar arka tekerleklere sahip olan Poylin P112 tekerlekli sandalye; oldukça pratik bir model olup depolaması ve taşıması oldukça kolaydır, en küçük bagajlara bile sığabilmektedir. Anti-bakteriyel döşemesi sayesinde uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek bakteri oluşumunun önüne geçen Poylin P 112 tekerlekli engelli sandalyenin döşemesi aynı zamanda oldukça kolay temizlenebilmektedir. Sağlam çelik şasesine uygun olarak geliştirilmiş fren sistemiyle oldukça güvenli bir sürüş sağlayan Poylin P112 tekerlekli hasta sandalyesi, yoğun talep gören modeller arasında yer almaktadır. 


 

Kısaca Poylin P112 Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri


Poylin P112 Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatları

 
 • Çelik şaseden imal edilmiştir
 • Katlanabilir şase
 • Sırt kırılma özelliği mevcuttur
 • Çıkartılabilen ayaklıklar
 • Hareketli kolçaklar(Yukarıya doğru kaldırılabilir ve gerektiğinde çıkartılabilir)
 • Bas çıkar arka tekerlekler
 • 24"inç silikon dolgu arka tekerlekler
 • 8"inç PU dolgu ön tekerlekler
 • Çelik fren sistemi
 • Toz boya sistemi
 • Anti bakteriyel oturma ve sırtlık kumaşı
 • İç alan kullanımlarda zemine iz bırakmayan lastikler
 • 19 kg ürün ağırlığı
 • 40-45-50 cm oturma yeri genişliği seçenekleri
   

   

   

  Poylin P967 Multifonksiyonel Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye Garanti Koşulları

  2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.  
  TESLİMAT
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
   
  Benzer Ürünler
  İndirimli Al!
  Yükleniyor...