" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Comfort Plus DY049146L(2) Pediatrik Walker

  • %14indirim
    29.700,00 TL
    25.575,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Comfort Plus DY049146L(2) Pediatrik Walker

Zayıf kasları olan, küçük hareketlere sahip çocukların kolayca hareket ettirebilmesi için tasarlanmıştır.
Comfort Plus DY049146L(2) yürüyüş eğitmeni,çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, Comfort Plus DY049146L(2) yürüyüş eğitmeni her bireye doğru miktarda destek sağlar.

Comfort Plus DY049146L(2) yürüyüş eğitmeni özel ihtiyaçlı bir çocuk için konforlu, destekleyici bir yürüyüş antrenörü veya minimal yardıma ihtiyacı olan bir çocuk için basit bir destekli yürüyüş aracıdır. Her çocuğun değişen gereksinimlerine uyum sağlamak için tasarlanmış çeşitli aksesuarlardan birini seçerek ürün kişiye özel hale gelir.
Aksesuarlar, üst gövde boyunca herhangi bir yere monte edilir ve bir çocuk artık ihtiyaç duymadığında kolayca kaldırılabilir.

Kullanıcılar her iki yöne de hareket edebilirler. Kullanıcıya haraketlilik sağlamak amacı ile Posterior ve anterior olarak iki yönlü kullanılırabilir.
Yenilikçi tekerlekler ayrı döner kilit, fren, değişken sürgü ve tek yönlü mandal kontrolü özelliklerine sahiptiler. Comfort Plus DY049146L(2) yürüyüş eğitmeninin yönünü bu tekerler sayesinde kontrol edebilirsiniz.
Ürün gövdesi arabanızın bagajına sığar.

Tekerler sarhoş tekerlekler ve sabit tekerler olarak kullanılabilir. Yönleri ayarlanabilir.
Kişiye özel yükseklik ve aksesuar ayarları vardır.
Aksesuarları kurulum ve ayarlama yapılabilir.
Resimdeki tüm aksesuarlar fiyata dahildir.
Kullanıcı boyu 95-140 cm çocuklara uygundur.

Hareketsizlik sosyal etkileşim ve yaşam kalitesi açısından önemli riskler doğurur. Hareketsizlikte sağlığı, kemik ve omurga yapısı olumsuz etkilenir. O nedenle olabildiğince erken dönemden itibaren yürüme yardımcıları kullanarak aktif olmak çok önemlidir. Comfort Plus DY049146L(2) yürüyüş eğitmeni bu konuda en iyi destekçiniz olacaktır.

Pediatrik yürüteçler çocuklara ihtiyaç duyduğu ayakta olma ve adımlama desteğini yeterli düzeyde veren, çocuğun optimum destekle maksimum hareket etmesini sağlayan yürüteçlerdir.

Maximum Boy Yüksekliği: 140 cm
Maximum Bel Boşluğu Desteği: 85 cm
Maximum Kolçak Yüksekliği: 90 cm

Minumum Boy Yüksekliği: 95 cm
Minumum Bel Boşluğu Desteği: 75 cm
Minumum Kolçak Yüksekliği: 75 cm

İç Genişlik: 20-34 cm

Comfort Plus DY049146L(2) Pediatrik Walker
En: 78 cm
Genişlik: 68 cm
Boy: 95-140 cm


Engelli Çocuk Ürünleri, gündelik yaşama daha iyi katılabilmek için desteklenmeye ihtiyaç duyan çocukların, bu gelişim süreçlerini desteklemek amacıyla özel olarak tasarlanmış çocuk grubu ürünlerden oluşur.

Engelli Çocuk Arabası Puseti, Büyük Çocuk Puseti, Engelli Bebek Arabası, Büyük Bebek Puseti, Büyük Baston Çocuk Arabası, Çocuk Yürüme Cihazı, Engelli Çocuk Yürüteci, Engelli Çocuk Oturma Yardımcısı, Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, Çocuk Transfer Yardımcıları vb. ürünler ne fazla ne eksik, tam ihtiyaca göre ve uzmanlar eşliğinde belirlenmelidir.

Şüphesiz çocuklarımız her şeyin en iyisine layıktır. Ancak ebeveynler olarak kontrolsüz şekilde, doğru yönlendirme olmaksızın satın aldığınız ürünler hem çocuğunuzun sağlığını ve motivasyonunu bozma riski taşır hem aile bütçesine zarar verir hem de evinizi ürün çöplüğüne çevirir. Bu nedenle ihtiyacın doğru belirlenmesi, çocuk için ne fazla ne az, optimum destek içermesi, gündelik yaşama maksimum konfor ve pratiklik kazandırması önemlidir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
İndirimli Al!
Yükleniyor...