" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Comfort Plus DM-337 50cm Alüminyum Özellikli Transfer Tekerlekli Sandalye

  • %17indirim
    10.050,00 TL
    8.375,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Comfort Plus DM-337 50cm Alüminyum Özellikli Transfer Tekerlekli Sandalye

İç ve Dış Mekanlarda Kullanıma Uygun
Korozyona Dayanıklı Elektrostatik Boyalı
Silikon Dolgu Ön ve Arka Tekerlekle
14,6 Kg Ağırlığında
Sırt Kırılma Özelliği (katlandığında daha az yer kaplar)
Yukarı Hareketli Yan Kolçaklar
Refakatçı Freni(kilitli sistem)
Oturma Genişliği 50cm
Çıkarılabilir ve Yüksekliği Ayarlanabilir Ayaklar
İçeri ve Dışarı Açılabilir Ayaklıklar
Kolay Alev Almayan Bakteri Oluşumuna Karşı Dayanıklı Tekstil Döşeme
Farklı Oturma Ebatlarına Sahip (opsiyonel) 50 cm
Alüminyum Şaseli

Comfort Plus'un yeni nesil refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye modeli olan DM-337 50cm model manuel sandalye, sadece refakatçi tarafında kullanılan bir ürün olup üründe kullanıcının kendisi (hasta yada engelli birey) sandalyeyi hareket ettiremez.


Comfort Plus DM-337 50cm refakatçi kullanımlı hasta taşıma sandalyesi ürün alüminyumdan imal edildiği için muadillerine göre son derece hafiftir. Sadece 14,6 kg ağrılığında olan sandalyenin kullanıcın transferini kolaylaştırmak amacıyla her iki kol dayama bölgesi tam olarak arkaya katlanmaktadır.

Ürünün öne çıkan bir diğer özelliği ise ayaklıklarının kademeli olarak yüksekliğinin ayarlanıyor olması. Bu özellik sayesinde ürünü kullanan hasta veya engelli birey ayaklıklarını daha rahat bir oturma imkanına kavuşmuş olur.

Ön tekerleklerinin (200x50) 8 inç silikon dolgu kalın olması refakatçı ve üzerindeki birey için daha rahat ve konforlu bir sürüş sağlar ve bu sayede sınıfının en iyisidir. Refakatçı kullanımlı transfer özellikli tekerlekli sandalyeler içinde sınıfının 1. ürünüdür.

Comfort Plus DM-337 model tekerlekli sandalyemizin ayaklıkları çıkabilir sırt kısmı geriye katlanarak sandalyenin transferi esnasında daha az yer kaplar evinizde ve arabalarınızda az yer kaplayarak size kolaylık sağlar

Comfort Plus DM-337 model tekerlekli sandalyemiz emniyet kemeri sayesinde sandalye üzerindeki bireyin kendisini güvende hissetmesini sağalar. PU malzemeden imal edilmiştir kolçak pedleri kullanıcının kollarının daha rahat etmesini sağlar.

Comfort Plus DM-337 model tekerlekli sandalyenin refakatçı frenleri dik yokuşlarda dahi refakatçının kullanım esnasında sandalyeyi sabitleyebilmesi için el frenlerinde kilitli fren sistemi bulunmaktadır.

Üründe ek olarak emniyet kemeri, sırt kısımda cepli çanta, bulunmaktadır.

Refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
İndirimli Al!
Yükleniyor...