" Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE! " Havale/EFT " ile yapılan ödemelerde %4 indirim hediye! " Golfi, Jetty, Scuba, Loco, ” Markalarında sepette %10 indirim anında HEDİYE!

Baymedikal G550 Klozetli Hasta Taşıma Transfer Sandalyesi

  • %8indirim
    18.000,00 TL
    16.550,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Hasta Taşıma Lifti Özellikli Klozete Uyumlu Tekerlekli Sandalye
Yatalak hastalar için tuvalet ihtiyaçları onlar ve aileleri için çözüm bekleyen en önemli sorunlardan biridir. Yatağından tek başına kalkıp tuvalet ihtiyacını gideremeyen kişiler için Golfi G550 hastayı yatağından alıp ev içerisindeki klozete götürecek veya direk sandalye üzerindeki lazımlıkta ihtiyacını karşılamasını için özel olarak tasarlanmış tuvaletli sandalyedir.

Golfi G550 Tuvaletli sandalye nasıl çalışır
Sandalye hastanın yatağına yanaştırılır. Yanaşma sırasında tekerler yatağın altına girer ön tarafta bulunan ve hastanın arkasını yaslayacağı kısım iki taraflı olarak yana açılır. Hasta yatağından kaydırılarak sandalye üzerine alınır. Sonrasında arkada açılan kısım birleştirilip emniyet mandalıyla kapatılır.

Bundan sonra hasta tuvalet ihtiyacını sandalye üzerinde giderecekse sandalye üzerindeki lazımlık kullanılır. Kullanım sonrası lazımlık çıkartılıp temizlendikten sonra tekrardan yerine takılır.

İkinci yöntem ise hastayı ev içerindeki klozete götürmek. Hasta sandalye üzerinde klozete götürülür eğer klozet yüksekliği size uygun değilse hiç dert etmeyin. Ürünün ön kısmında bulunan kollar çevrilecek sandalye klozete uyacak şekilde yükseltilir veya alçaltılır.

Ev içerisindeki klozete uyacak yükseklik ayarı yapıldıktan sonra hasta tuvalet ihtiyacını giderir.

G550 nin özellikleri sadece bununla sınırlı değil. Hastanızın tuvalet ve banyo ihtiyaçlarına ek olarak G550 yi ev içerinde bir manuel sandalye gibi kullanabilirsiniz.

Teknik özellikler ve Ölçüler

Oturma Yeri Genişliği 48 cm
Oturma Yeri Derinliği 43 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 47-67 cm
Sırtlık Yüksekliği 31 cm
Kolçak Yüksekliği 20 cm
Toplam Genişlik 58 cm
Toplam Yükseklik 77-98 cm
Toplam Uzunluk 66 cm
Ürün ağırlığı 23 kg
Taşıma kapasitesi 100 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
İndirimli Al!
Yükleniyor...